Zondag 1 oktober 2023 – Sint-Annafeest

Eén gemeenschappelijke feestviering

Sinds 20 december 2015 vormen we met de parochies van Sint-Eloois-Vijve, Desselgem en Beveren-Leie een pastorale eenheid. Wat vroeger federatie Waregem Leiekant werd genoemd, werd toen omgedoopt tot pastorale eenheid Sint-Anna Waregem.

Onder het motto “Alleen ga je sneller, samen kom je verder” zijn we al 7 jaar bezig. En dat willen we jaarlijks in de kijker zetten met ons Sint-Anna feest! Eén feestelijke viering met de drie parochies samen en aansluitend een receptie voor iedereen! Dit jaar gaan de feestelijkheden door op:

 Zondag 1 oktober om 10u in de Sint-Martinuskerk van Desselgem!!!

Er is met andere woorden géén viering op zaterdagavond 30 september in Sint-Eloois-Vijve, noch op zondag 1 oktober in Beveren-Leie.

We hopen om samen als gemeenschap te mogen vieren dat verbondenheid ons sterker maakt. De viering wordt opgeluisterd door het Sint-Gregoriuskoor van Beveren-Leie. Ook stellen we met vreugde de nieuwe grondtoon van 2023-2024 voor. Tot slot zullen we enkele jongeren in de bloemetjes zetten die reeds 5 jaar misdienaar zijn in onze kerken. We vinden dit zeker niet vanzelfsprekend en zullen hen met de nodige eer bedanken. 

Vervoer

Omdat we maar één weekendviering houden, en vervoer zeker geen obstakel mag zijn, willen we graag een taxidienst regelen. Deze dienst stellen we graag ter beschikking voor mensen die graag zouden komen, maar er op eigen houtje niet geraken, noch familie of buurtbewoners hebben om hen te helpen. Ben je iemand of ken je iemand die minder mobiel is, laat het ons dan zeker weten! Mensen spreken mensen, dus twijfel niet om een teamlid aan te spreken of bel / mail naar Charlotte: 0478/84.21.76 of inschrijving.sint.anna@gmail.com

Receptie

Aansluitend aan de viering houden we een ontmoetingsmoment via een receptie. IEDEREEN VAN HARTE WELKOM!!!! Het team (priester Patrick, Rik, Mariette, Carine, Roos, Hilde, Steven, Edith, Jeanine en Charlotte)


Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Tot de Heer geroepen

Op vrijdag 15 september is er in de kerk van Beveren-Leie om 10u30 de uitvaart van Lea Courtens (°15/10/1922 Waregem) (+09/09/2023 Beveren-Leie). Lea was de weduwe van Roger De Praetere.

Op zaterdag 16 september nemen we in de kerk van Desselgem om 10u afscheid van Simonne Himpe (° 05/06/1928 Desselgem, + 11/09/2023 Beveren-Leie). Simonne was de weduwe van Roger Van Overschelde (+2017).

 

Aankomende activiteiten

okt
1
zo
10:00 Sint-Anna feest @ kerk Desselgem
Sint-Anna feest @ kerk Desselgem
okt 1 @ 10:00 – 11:00
Jaarfeest voor onze patroonheilige. Tevens ook voorstelling van het jaarthema. Na de viering is er een receptie.
okt
7
za
17:00 Weekendviering Sint-Eloois-Vijve @ kerk Sint-Eloois-Vijve
Weekendviering Sint-Eloois-Vijve @ kerk Sint-Eloois-Vijve
okt 7 @ 17:00 – 17:45
Weekendviering in Sint-Eloois-Vijve. Voor info omtrent de vieringen, volg de link
okt
8
zo
09:15 Weekendviering Desselgem @ kerk Desselgem
Weekendviering Desselgem @ kerk Desselgem
okt 8 @ 09:15 – 10:15
Zondagse viering in Desselgem, voor meer info over onze vieringen zie de link
10:30 Weekendviering Beveren-Leie @ kerk Beveren-Leie
Weekendviering Beveren-Leie @ kerk Beveren-Leie
okt 8 @ 10:30 – 11:30
Zondagse viering in kerk Beveren-Leie voor meer info over onze vieringen volg je de link
okt
14
za
17:00 Weekendviering Sint-Eloois-Vijve @ kerk Sint-Eloois-Vijve
Weekendviering Sint-Eloois-Vijve @ kerk Sint-Eloois-Vijve
okt 14 @ 17:00 – 17:45
Weekendviering in Sint-Eloois-Vijve. Voor info omtrent de vieringen, volg de link