Donderdag 15 augustus 2024 – openluchtviering aan de Lourdesgrot
Donderdag 15 augustus 2024 zijn jullie van harte welkom aan de Lourdesgrot in Sint-Eloois-Vijve! Naar jaarlijkse gewoonte zullen we er een openluchtviering houden op het feest van Onze-Lieve-Vrouw Hemelvaart (of ook wel Maria Tenhemelopneming genoemd). We voorzien een pop-up altaar, een geluidsinstallatie en voldoende houten klapstoelen om de grot om te bouwen tot een aangename plek. De natuurlijke omkadering zorgt steeds voor een extra dimensie.

- 14u45: bidden van de Rozenkrans
- 15u: eucharistieviering
Voor wie deze viering nog niet eerder meemaakte is het zeker een aanrader. Volgens sommigen is het zelfs een stukje van het Lourdesgevoel, maar dan dichter bij huis.
Ps: bij hevig slecht weer zal de viering doorgaan in de Sint-Martinuskerk Desselgem.
De streek rond de grot wordt soms geplaagd door kleine insecten die wel eens durven steken. We raden aan om een lange broek of rok te dragen, en je in te smeren met een product waar ‘deet’ in zit (= afschrikkingsmiddel voor insecten).