schema vieringen : aswoensdag
De èchte zeloten zijn sedert begin februari al begonnen met tournée minérale. Roomskatholieken zijn wat minzamer in al dat versterven, en dus beginnen wij maar aan onze vasten op woensdag 22 februari.
Wie met een korte bezinning de veertigdagentijd wil ingaan, kan terecht op één van onze vieringen :

- om 09.30u : eucharistie in de kerk van Desselgem (met medewerking vormelingen)
- om 18.30u : eucharistie in de kerk van Sint-Eloois-Vijve
- om 18.30u : gebedsdienst in de kerk van Beveren-Leie
Op elk van deze plaatsen zal men dan een askruisje kunnen ontvangen.
Tot de Heer geroepen
Op vrijdag 2 juni om 10.30u nemen we in de kerk van Desselgem afscheid van Georgette Vansteenhuyse (°Desselgem 04/07/1937) (+ Waregem 27/05/2023). Georgette was de echtgenoot van André Debaets (+2012).
Daags nadien is er om 10u in de kerk van Sint-Eloois-Vijve de uitvaart van Jenny Gaytant. Zij was de echtgenote van Marc Meirlaen.
In diezelfde kerk is er op 3 juni om 11u45 de uitvaart van Catharina Gettemans (°Sint-Kwintens-Lennik 28/08/1928) (+ Waregem 30/05/2023). Catharina was de weduwe van Norbert Goeminne (+2006).
Aankomende activiteiten
Recente reacties
- Marieke De Brant op Livestream eerste communies en vormselvieringen 2023
- Sint-Anna Waregem op Missiemaaltijd op zaterdag
- Vervaeke op Missiemaaltijd op zaterdag
- Sint-Anna Waregem op Missiemaaltijd op zaterdag
- Deroose op Missiemaaltijd op zaterdag